Informacja - przedłużony do 31 marca 2019 roku termin konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których...

Informacja
Szanowni Państwo!
Uprzejmie informuję, że został przedłużony do 31 marca 2019 roku termin konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw - tzw. uchwały antysmogowej.
W załączeniu przesyłam skan informacji publicznej dotyczącej przedłużenia ww. konsultacji społecznych, z prośbą o jej zamieszczenie na tablicy ogłoszeń Państwa urzędu, najpóźniej w dniu jutrzejszym, tj. 19 lutego 2019 r. Oryginał załączonej informacji dotrze do Państwa również drogą tradycyjną.

Poniżej podaję jeszcze raz link do treści przedmiotowego projektu tzw. uchwały antysmogowej.
http://umwkp.rbip.mojregion.info/projekt-uchwaly-sejmiku-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-w-sprawie-wprowadzenia-na-obszarze-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-ograniczen-i-zakazow-w-zakresie-eksploatacji-instalacji-w-ktorych-nastepu/

Jeśli to możliwe, uprzejmie proszę o rozpowszechnienie załączonej informacji na terenie Państwa gminy, w sposób inny niż tylko zamieszczenie informacji na tablicy ogłoszeń urzędu, tak aby umożliwić dotarcie z powyższą informacją do jak największej liczby osób w regionie.

Z poważaniem Tomasz Ruszkowski 

Załączniki: Informacja publiczna (107kB) pdf

metryczka


Wytworzył: Zarząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego (22 lutego 2019)
Opublikował: Michał Szymczak (22 lutego 2019, 21:29:35)
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy Włocławek

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 127