2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002

za 2002 rok

  • Przewodnicząca Rady Gminy - Elżbieta Sadowska
  • zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-15 12:02:20 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:01:16, wprowadzający: Marcin Rybka
  • Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Wiesław Błasiak
  • zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-15 12:16:39 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:01:37, wprowadzający: Marcin Rybka
  • Przewodniczący Komisji Budżetu, Finansów, Promocji Wsi i Integracji Europejskiej - Andrzej Rybka
  • zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-15 12:18:32 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:02:01, wprowadzający: Marcin Rybka
  • Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Rodziny, Zdrowia i Opieki Społecznej - Irena Muszyńska
  • zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-15 12:34:41 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:02:20, wprowadzający: Marcin Rybka
  • Przewodnicząca Komisji Statutowej - Wanda Olejniczak
  • zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:46:53 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:02:52, wprowadzający: Marcin Rybka
    Stanisław Ataniel zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:40:36 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:04:31, wprowadzający: Marcin Rybka
    Feliks Bogdanowicz zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:42:18 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:05:16, wprowadzający: Marcin Rybka
    Paweł Bogdanowicz zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:42:57 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:06:34, wprowadzający: Marcin Rybka
    Witold Makaro zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:44:03 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:06:58, wprowadzający: Marcin Rybka
    Mariusz Nowak zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:44:50 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:07:26, wprowadzający: Marcin Rybka
    Mieczysław Ochmański zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:45:40 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:08:10, wprowadzający: Marcin Rybka
    Józef Lewandowski zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-15 12:33:13 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:09:32, wprowadzający: Marcin Rybka
    Krzysztof Śmietana zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:47:55 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:14:34, wprowadzający: Marcin Rybka
    Marek Zajdel zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:48:45 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:14:51, wprowadzający: Marcin Rybka
    Waldemar Zawadzki zobacz oświadczenie
    Data wprowadzenia informacji 2003-07-22 09:49:39 Informację zaktualizowano 2004-05-10 11:15:35, wprowadzający: Marcin Rybka

    Wytworzył: Referat (15 lipca 2003)
    Opublikował: Kamil Wieczorek (15 lipca 2003, 15:28:28)

    Ostatnia zmiana: brak zmian
    Liczba odsłon: 7142

    wersja do zapisu wersja do druku

    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

    Zamknij